logo_al
   
 

Tė rejat e fundit


20 Dhjetor, 2014
19 Dhjetor, 2014
18 Dhjetor, 2014
18 Dhjetor, 2014
12 Dhjetor, 2014
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare 2012-2014

Inflacioni vjetor pėr muajin nėntor 2014

1.7%

Rreth inflacionit
INSTAT

Norma e interesit, REPO

2.25%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 


.iseb-foto.
.cover_strategjia_shqip.   
.seemhn--me-pulsim-shqip.

.rv 2012 shqip web.
percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.app_icon_1_copy_1.

Aplikacioni i parė i Bankės sė Shqipėrisė 

.aplik...


Kalendar 2014:

 


Kursi zyrtar i kėmbimit
USD / LEK 114.20
EUR / LEK 140.22
GBP / LEK 178.79
CHF / LEK 116.41
Ndryshimi i fundit: 19.12.2014
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve tė Bankės
Marrėveshje riblerje njėjavore  2.25 % 
Depozita njėditore  0.50 % 
Kredia njėditore  4.00 % 
Ndryshimi i fundit: 19.12.2014
Pėr mė shumė

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2012 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.