.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


13 Tetor, 2015
09 Tetor, 2015
07 Tetor, 2015
07 Tetor, 2015
07 Tetor, 2015
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin shtator 2015

2.2%

Rreth inflacionit
INSTAT

Norma e interesit, REPO

2.00%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 122.87
EUR / LEK 139.83
GBP / LEK 187.37
CHF / LEK 128.02
Ndryshimi i fundit: 13.10.2015
Pėr mė shumė

Interesat e Instrumenteve te Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  2.00 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  3.75 % 
Ndryshimi i fundit: 13.10.2015
Pėr mė shumė

 

.iseb-foto.
.cover_strategjia_shqip.   
.seemhn--me-pulsim-shqip.

.c-_users_bpagria_desktop_dokumenti-i-politikes-monetare.
Dokumenti i Politikės Monetare


percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.app_icon_1_copy_1.

Aplikacioni i parė i Bankės sė Shqipėrisė 

.aplik...


 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2015 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.