logo_al
   
 

Rregjistri i Subjekteve Financiare Jobankare

"Union Financiar Tiranė" Sh.p.k.
Drejtori: Elton ĒOLLAKU
Adresa: Bulevardi “ZOG  I”, pallati EDICOM, pėrballė Stacionit tė Trenit, Tiranė.
Numri dhe data e Licencės: Nr.1; Dt:08.12.1999

Tel: +355 4 2250 653
Faks : +355 4 2250 654
e-mail: correspondence@unionifinanciar.com .
Web site: www.unionifinanciar.com


"Posta Shqiptare" Sh.a.
Drejtori: Arqile GOREJA
Adresa: Rruga "Reshit Ēollaku", Nr. 4, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.3; Dt:18.04.2001
Tel: 222 315;


"CREDINS LEASING" Sh.a.
Drejtori: Elion Martini 
Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", Nr. 5, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.4; Dt:13.06.01
Tel: 04 2222916; 04 2234096
Faks : 04 2257887
E-mail: leasing@credins.com


"AK - Invest" Sh.a.
Drejtori: Ilir ADILI
Adresa: Rruga "Ded Gjon Luli", Nr. 2/3, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.7; Dt:03.12.03
Telefon:           +355 4 2240 147.
Fax:                 +355 4 2274 743
E – mail:         
Website:          http://www.ak-invest.net/

"NOA" Sh.a.
Drejtori: Perlat SULAJ
Adresa: Sheshi Karl Topia, Kompleksi 127, Kulla3, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.9; Dt:06.06.2007

Tel: 268 180; 246 267

"Fondi Besa" Sh.a.
Drejtori: Bajram MUĒA
Adresa: Rruga "Brigada VIII", Pall. 5, Pranė ish Bllokut, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.10; Dt:26.12.2008

Tel: 225 3841/2; 225 2913


"FIN – AL" SH.P.K.
Administrator: Majlinda Gjata
Adresa: Rruga “Kavajės”, Condor Center, kati II, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.11, Dt: 20.02.2009

Tel: 234 8048
Faks : 234 8048

"SHOQĖRIA E PARĖ FINANCIARE E ZHVILLIMIT – FAF" Sh.a.
Drejtori: Uarda HOTI
Adresa: Rruga “Dervish Hima”, vila nr. 4, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.12, Dt: 20.03.2009

Tel: 222 6027
Faks :

"RAIFFEISEN LEASING" Sh.a.
Drejtori: Ankleida SHEHU
Adresa:Bulevardi Bajram Curri, ETC, Kati 10, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.13, Dt: 15.07.2009

Tel: +355 4 2274 920
Faks: +355 68 20 96 346
Website: www.raiffeisen-leasing.al

"TIRANA LEASING" Sh.a.
Drejtori: Fatos ALIAJ
Adresa: Rruga “Ibrahim Rugova”, vila 1/1, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.14, Dt: 11.12.2009

Tel: +355 4
Faks: +355

"EASYPAY" Sh.p.k.

Drejtori: Lindita SHOMO
Adresa: Rruga "Dėshmorėt e 4 Shkurtit",kompleksi "Green Park", Kulla 1, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.15, Dt: 21.12.2009

Tel: +355 4 2264982
Faks: +355 4 2278950

"LANDESLEASE" Sh.a.
Drejtori: Luljeta Rodoni
Adresa: Rruga "Themistokli Gėrmenji", Pallati "Sefbi", Nr. 10, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.16, Dt: 24.12.2009

Tel: +355 4 2271050
Faks: +355 4 2251038
 

"VISIONFUND ALBANIA" Sh.p.k.
Drejtori: Ervin Peēuni
Adresa: Rruga "Dėshmorėt e 4 Shkurtit", pALL. 26, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.17, Dt: 30.12.2009

Tel: +355 68 4070183
Faks:

"CAPITAL INVEST" Sh.a.
Drejtori: Gėzim Balisha  
Adresa: Rruga “Ymer Kurti”, Qendra e Biznesit Olympia,
Kati i dyte, Tiranė.
Numri dhe data e Licencės: Nr.19, Dt: 04.08.2010

Tel: +355 4 2363003
Faks: +355 4 2363003
 

 

"TRANZIT" Sh.a.
Drejtori: Andi BALLTA 
Adresa: Rruga "Dėshmorėt e 4 Shkurtit", Sky Tower, kati 7, Rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, Laprakė, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.20, Dt: 04.08..2010

Tel: +355 4 2271050
Faks: +355 4 2251038
 

"ALBANIA FACTORING SERVICES" Sh.a.
Drejtori: Gert PESHKATARI
Adresa: Rruga "Abdyl Frashėri", Pallati Hekla, kati 2, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės: Nr.21, Dt: 04.11..2010

Tel: +355 4 2254057
Faks: +355 4 2400359
 

 

"M-PAY" Sh.p.k.
Drejtori : Ludovic LAVENTURE  
Adresa : Blvd" Dėshmorėt e Kombit", Kullat Binjake, Kulla 1/11, Tiranė;
Numri dhe data e Licencės : Nr.22, Dt: 31.05..2011

Tel: +355 4 2280467
Faks: +355 4 2280467

 

"OMNIFACTOR" Sh.p.k.
Drejtori : Genci KUSHTA  
Adresa : Rruga “Vaso Pasha“, pallati 13/1, kati 2, Tiranė
Numri dhe data e Licencės : Nr.23, Dt: 29.06..2011

Tel: +355 4 2222413
Fak

 

"PLATINIUM INVESTMENT" Sh.p.k. (pezulluar licenca deri 28.02.2014)
Drejtori: Ira TURDIU 
Adresa: Rruga "Papa Gjon Pali II", ABA Business Center, Tiranė
Numri dhe data e Licencės: Nr.25, Dt: 26.06.2012

Tel: +355 4 45 38 092
Faks :

 

PROFACTORING ALBANIA SH.P.K.
Drejtori: Endrit Beqaj 
Adresa: Bulevardi "Zogu I Parė", Qendra e Biznesit VEVE, kati 1, Tiranė
Numri dhe data e Licencės: nr. 27, datė 28.03.2013

Tel: +35542243499
Faks: +35542272678
Mobile: 0682021639 
E – mail:          info@profactoring.al
Website:         www.profactoring.al

PORSCHE LEASING SH.P.K.
Drejtori: Rudolf Walker dhe Dejan Pavlovic 
Adresa: Autostrada Tiranė-Durrės, Km. 3 Mėzez, Tiranė
Numri dhe data e Licencės: nr. 28, datė 29.10.2013

Tel: +355 (04) 450 08 28
Faks: +355 (04) 450 08 29
Mobile: 069 20 57 233 

E – mail:       
Website:       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rregjistra te Tjerė

Copyright © 2004-2012 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.