.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


20 Prill, 2016
18 Prill, 2016
15 Prill, 2016
06 Prill, 2016
06 Prill, 2016
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin Mars 2016

0.3%

INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.50%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 121.56
EUR / LEK 138.29
GBP / LEK 177.19
CHF / LEK 126.19
Ndryshimi i fundit: 29.04.2016
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.50 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  2.75 % 
Ndryshimi i fundit: 29.04.2016
Pėr mė shumė

 

.strategjia bsh 2016-2018(3).   
.seemhn--me-pulsim-shqip.


percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.logo_muzeu_web shqip.

 
.kksp logo 03_1.
Komiteti Kombėtar i Sistemit tė Pagesave 

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2016 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.