.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


23 Janar, 2018
18 Janar, 2018
18 Janar, 2018
15 Janar, 2018
12 Janar, 2018
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin dhjetor  2017

1.8 %

INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.25%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 109.08
EUR / LEK 133.55
GBP / LEK 152.09
CHF / LEK 113.41
Ndryshimi i fundit: 23.01.2018
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.25 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  2.25 % 
Ndryshimi i fundit: 23.01.2018
Pėr mė shumė

 

.baner web shqip#2.   .kopertina rv 2016 shqip_per web_ikone.

percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.logo_muzeu_web shqip.

 
.kksp logo 03_1.
Komiteti Kombėtar i Sistemit tė Pagesave 

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.