.logoal_copy_1.
   
 

LIBRI I LIGJEVE DHE I RREGULLOREVE TĖ BANKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ - Vėllimi I

Data e prodhimit: 06.10.2003
Data e shtypjes: 06.10.2003
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime tė tjera jo periodike, Te tjera
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Libri i ligjeve dhe rregulloreve tė Bankės sė Shqipėrisė ėshtė njė pėrmbledhje e ligjeve tė cilat kanė lidhje me fushėn e veprimit tė Bankės sė Shqipėrisė dhe rregulloreve tė miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i saj.

Publikimi i plotė (460.36 KB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.