.logoal_copy_1.
   
 

BANKA E SHQIPĖRISĖ

KABINETI I GUVERNATORIT


NJOFTIM PER SHTYP
Material filmik mbi aktivitetet kryesore tė Bankės sė Shqipėrisė pėr vitin 2016.


Data e publikimit 29.12.2016


Viti 2016 ishte vit sfidues pėr Bankėn e Shqipėrisė dhe ekonominė tonė. Ekuilibri makroekonomik i vendit vazhdoi rrugėn e konsolidimit i shoqėruar nga fuqizimi i mėtejshėm i stabilitetit financiar. Vetė Banka e Shqipėrisė, njohu progresin e saj institucional, duke forcuar besimin e publikut mbi politikat e ndėrmarra prej saj.

Po si e kemi arritur ne kėtė?...

 

 

.doc1.

 

 

back
Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.