.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime pėr shtyp 1999

 


Jam sot pėrpara jush pėr tė diskutuar dhe pėr tė raportuar mbi zhvillimet ekonomike, monetare, valutore e bankare gjatė vitit 1999, realizimin e objektivave si dhe parashikimin e tyre pėr vitin 2000. Nga zhvillimet e vėrejtura deri mė tash vlerėsohet se realizimi i objektivave fi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 08.12.1999
Intervistė e Guvernatorit, z.Shkėlqim Cani, dhėnė gazetės “Gazeta Shqiptare”, 15 gusht 1999...
Publikuar nga departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 15.08.1999
Intervistė e Guvernatorit, z.Shkėlqim Cani, dhėnė gazetės “Gazeta shqiptare”, 14 gusht 1999 ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 14.08.1999
Intervistė e Guvernatorit, z.Shkėlqim Cani, dhėnė gazetės “Shekulli”, 19 janar 1999. ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 19.01.1999

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.