.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime mbi mbledhjet e Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė - 2008

 


Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 24 dhjetor 2008, mori nė analizė zhvillimet mė tė fundit nė inflacion ......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 24.12.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 26 nėntor 2008, mori nė shqyrtim dhe miratoi "Raportin e politikės monetare pėr tremjorin e tretė tė vitit 2008". Nė pėrfundim tė analizės ekonomike dhe financiare Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, ...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 26.11.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 19 nėntor 2008, mori nė shqyrtim raportin "Mbi gjendjen e sistemit bankar gjatė tremujorit tė tretė tė vitit 2008". Nė vijim do tė gjeni njė pėrmbledhje tė zhvillimeve kryesore nė ecurinė e sistemit bankar: A...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 19.11.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 29 tetor 2008, pasi mori nė analizė zhvillimet mė tė fundit nė inflacion, nė tregun financiar dhe nė aktivitetin ekonomik tė vendit, vendosi “Tė mbajė tė pandryshuar, nė nivelin 6,25 pėr qind, normėn e intere...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.10.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 29 shtator 2008, mori nė shqyrtim dhe miratoi “Deklaratėn e politikės monetare pėr gjashtėmujorin e parė tė vitit 2008”. Nė pėrfundim tė analizės ekonomike dhe financiare Kėshilli Mbikėqyrės i Ban...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.09.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 17 shtator 2008, mori nė shqyrtim raportin “Mbi gjendjen e sistemit bankar gjatė tremujorit tė dytė tė vitit 2008”...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 17.09.2008
Nė mbledhjen e datės 29 gusht 2008, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė pasi vlerėsoi zhvillimet e fundit nė ekonominė vendase dhe tė jashtme, vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn bazė tė interesit nė nivelin 6.25 pėr qind....
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.08.2008
Nė mbledhjen e datės 30 korrik 2008, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė pasi vlerėsoi zhvillimet e fundit nė ekonominė vendase dhe pėr ato tė jashtme, vendosi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 30.07.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 16 korrik 2008, mori nė shqyrtim dhe vendosi tė miratojė: 1. “Raportin e Stabilitetit Financiar pėr vitin 2007”. Ky ėshtė numri i parė i Raportit tė Stabilitetit Financiar, njė publikim i Bankės s...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 16.07.2008
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 25 qershor 2008, pasi mori nė analizė zhvillimet mė tė fundit nė inflacion, nė tregun financiar dhe nė aktivitetin ekonomik tė vendit, vendosi : “Tė mbajė tė pandryshuar, nė nivelin 6,25 pėr qind, nor...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 25.06.2008

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.