.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2013

 


Nė mbledhjen e tij tė datės 16.12.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 16.12.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.11.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 27.11.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 30.10.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 30.10.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 25.09.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes (REPO dhe REPO tė anasjellta)...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 25.09.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 28.08.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes (REPO dhe REPO tė anasjellta)...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 28.08.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 31.07.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje tė normės sė interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Kumunikimit nė 31.07.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 26.06.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes (REPO dhe REPO tė anasjellta), nė nivelin 3,75 pėr qind...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 26.06.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 29.05.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 29.05.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 30.04.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 30.04.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.03.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 27.03.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.02.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 27.02.2013
Nė mbledhjen e tij tė datės 30.01.2013, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes (REPO dhe REPO tė anasjellta)...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 31.01.2013

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.