.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2014


Sot, nė datėn 18 dhjetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 18.12.2014
Sot, nė datėn 26 nėntor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare. ...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 26.11.2014
Sot, nė datėn 27 tetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 27.10.2014
Sot, nė datėn 24 shtator 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 24.09.2014
Sot, nė datėn 27 gusht 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 27.08.2014
Sot, nė datėn 30 korrik 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Deklaratėn e Politikės Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė pėr gjashtėmujorin e parė tė vitit 2014. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend, si dhe nė vi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 30.07.2014
Sot, nė datėn 25 qershor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend, si dhe nė vijim tė diskutimeve mbi ecurinė e pritur tė tyre nė tė ardh...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 25.06.2014
Sot, nė datėn 30 maj 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend, si dhe nė vijim tė diskutimeve mbi ecurinė e pritur tė tyre nė tė ardhmen,...
Publikuar nga Kabienti i Guvernatorit nė 30.05.2014
Sot, nė datėn 30 prill 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 30.04.2014
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.03.2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 27.03.2014
Nė mbledhjen e tij tė datės 26.02.2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 26.02.2014
Nė mbledhjen e tij tė datės 29.01.2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar, normėn e interesit tė marrėveshjeve tė riblerjes dhe tė anasjellta tė riblerjes...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 29.01.2014

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.