.logoal_copy_1.
   
 

Fjalime - 2015

 

2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005     2004     2003    2002    2001     2000     1999

 


Nė datė 6 janar 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e tij tė parė pėr vitin 2016. Nė kėtė mbledhje, Kėshilli Mbikėqyrės mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 07.01.2016
Nė mbledhjen e tij tė datės 16 dhjetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.75%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 18.12.2015
Tė nderuar pėrfaqėsues tė BERZH-it, Tė dashur miq dhe kolegė, Dėshiroj ta filloj kėtė fjalė pėrshėndetėse, duke ju uruar mirėseardhjen nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė! Evenimenti pėr tė cilin jemi mbledhur sot ėshtė prezantimi i Raportit tė Tranzicionit tė Bankės Evropiane pė...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 17.12.2015
I nderuar zoti Kryetar i Komisionit, Tė nderuar zonja dhe zotėrinj Deputetė, Hartimi dhe miratimi i buxhetit dhe paketės shoqėruese fiskale ėshtė njė moment mjaft i rėndėsishėm pėr konturimin e politikave ekonomike pėr vitin e ardhshėm...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 09.12.2015
Ėshtė privilegj pėr mua t’ju drejtohem tė gjithė tė pranishmėve nė Workshop-in e 9tė tė Kėrkimeve Ekonomike nė Evropėn Juglindore Tiranė...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.12.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 2 dhjetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 03.12.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 25 nėntor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 25.11.2015
Tė nderuar pėrfaqėsues tė medias, Sikurse jeni nė dijeni, gjatė dy javėve tė fundit kemi qenė tė angazhuar nė bisedime intensive me pėrfaqėsuesit e Misionit tė FMN-sė. Si gjithnjė, diskutimet kanė qenė tė pėrqendruara nė shkėmbimin...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 10.11.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 4 nėntor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr uljen e normės bazė tė interesit nė nivelin 1.75%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.11.2015
I nderuar z. Kryeministėr, i nderuar Guvernator Hamza dhe pėrfaqėsues tė lartė tė bankave qendrore...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 30.10.2015

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.