.logoal_copy_1.
   
 

Analiza dhe studime

Nė kėtė rubrikė do tė gjeni materiale tė cilat kanė nė fokusin e tyre aspekte tė politikės monetare si dhe ofrojnė njė informacion teorik dhe analitik pėr zhvillimet ekonomike dhe financiare nė vend.

 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.