.logoal_copy_1.
   
 

Buletini i Bilancit tė Pagesave - 2001


Buletini i Bilancit tė Pagesave – Dhjetor ‘01 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr vitin 2001. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogarisė kapitale dhe finan...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave nė 15.03.2002
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Shtator ‘01 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e tretė tė vitit 2001. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogar...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave nė 13.12.2001
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Qershor ‘01 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e dytė tė vitit 2001. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogaris...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave nė 15.09.2001
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Mars ‘01 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e parė tė vitit 2001. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogarisė ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave nė 16.06.2001
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 16.06.2001
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 15.09.2001
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 13.12.2001
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.