.logoal_copy_1.
   
 

Buletini i Bilancit tė Pagesave - 2002


Buletini i Bilancit tė Pagesave – Dhjetor ’02 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr vitin 2002. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogarisė kapitale dhe financ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 15.03.2003
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Shtator ’02 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e tretė tė vitit 2002. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogari...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 14.12.2002
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Qershor ’02 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e dytė tė vitit 2002. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogaris...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 13.09.2002
Buletini i Bilancit tė Pagesave – Mars ‘02 analizon hollėsisht zhvillimet nė statistikat e bilancit tė pagesave tė Shqipėrisė pėr tremujorin e parė tė vitit 2002. Nė kėtė botim, bėhet njė analizė e bilancit tė pagesave sipas zėrave tė veēantė tė llogarisė korente dhe llogarisė ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 16.06.2002
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave ...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 16.06.2002
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 13.09.2002
Tabelat Statistikore shoqėruese tė Buletinit tė Bilancit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqiperise nė 14.12.2002
Shtojcė Statistikore shoqėruese e Buletinit tė Pagesave...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 15.03.2003

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.