.logoal_copy_1.
   
 

Buletini i Bilancit tė Pagesave - 2003

 


Bilanci i pėrgjithshėm i pagesave pėr vitin 2003 rezultoi me tepricė 99.6 milionė dollarė. Flukset hyrėse tė kapitalit nuk kanė qenė tė mjaftueshme pėr tė pėrballuar plotėsisht nivelin e deficitit korrent... ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 19.03.2004
Deklarata e Bilancit tė Pagesave Janar-Shtator 2003 pėrmban shkurtimisht zhvillimet nė bilancin e pagesave pėr nėntėmujorin, pasqyrėn e bilancit tė pagesave si edhe njė aneks shpjegues pėr termat e pėrdorur nė deklaratė ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 09.01.2004
Zhvillimet nė sektorin e jashtėm tė ekonomisė pėr gjashtėmujorin e parė tė vitit 2003. Deklarata paraqet shkurtimisht zhvillimet nė bilancin e pagesave pėr gjashtėmujorin sipas kategorive tė bilancit tė pagesave si edhe pasqyrėn e pėrmbledhur tė statistikave tė bilancit tė pagesa...
Publikuar nga Sektori i Bilancit te Pagesave dhe Vrojtimeve nė 14.10.2003
Deklarata paraqet shkurtimisht zhvillimet nė bilancin e pagesave pėr tremujorin e parė sipas kategorive tė bilancit tė pagesave si edhe pasqyrėn e pėrmbledhur tė statistikave tė bilancit tė pagesave. ...
Publikuar nga Sektori i Bilancit te Pagesave dhe Vrojtimeve nė 03.07.2003
Bilanci i pėrgjithshėm i pagesave pėr vitin 2003 rezultoi me tepricė 99.6 milionė dollarė. Flukset hyrėse tė kapitalit nuk kanė qenė tė mjaftueshme pėr tė pėrballuar plotėsisht nivelin e deficitit korent. Zhvillimet kryesore nė sektorin e jashtėm tė ekonomisė shqiptare karakteriz...
Publikuar nga Sektori i Bilancit tė Pagesave dhe Vrojtimeve nė 19.03.2004

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.