.logoal_copy_1.
   
 

Borxhi dhe kredia = Njė ēėshtje interesi

Data e prodhimit: 01.02.2007
Data e shtypjes: 01.02.2007
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime Promocionale, Broshura
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Borxhi ka ekzistuar qė nė kohėt e mesjetės dhe deri nė ditėt tona. Ai ka marrė forma tė ndryshme duke u zhvilluar nė atė qė ne e njohim sot me emrin kredi. Kjo broshurė informon publikun mbi format e ndryshme tė kredive dhe si mund tė aplikohet pėr njė tė tillė.

Publikimi i plotė (1.39 MB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.