.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar - Vėllimi XVI (2014)


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė gjatė vitit 2014....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.12.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 18.12.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.12.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 18.12.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.12.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės ngs data 27.10.2014 deri 26.11.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 19.12.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės ngs data 27.08.2014 deri 01.10.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 30.10.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 30.07.2014 dhe 31.07.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 29.08.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės ngs data 30.05.2014 deri 25.06.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 01.07.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės ngs data 27.03.2014 deri 30.04.2014....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 29.05.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 26.02.2014 dhe 27.02.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 28.03.2014
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 29.01.2014...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 13.02.2014

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.