.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Ekonomik - Vėllimi 12 (2009)


Ekonomia shqiptare la pas njė vit tė vėshtirė. Kriza e thellė e ekonomisė botėrore u ndje shpejt nė Shqipėri, duke testuar themelet e ekonomisė: stabilitetin financiar dhe ekuilibrat makroekonomikė. Megjithatė, gjendja e mirė fillestare e ekonomisė sonė dhe reagimi i politikave m...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 04.06.2010
Nė kėtė buletin do tė gjeni informacion mbi gjendjen e ekonomisė shqiptare, zhvillimet ekonomike e monetare, informacione mbi aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė etj. pėr periudhėn korrik-shtator 2009...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 10.02.2010
Nė kėtė buletin do tė gjeni informacion mbi gjendjen e ekonomisė shqiptare, zhvillimet ekonomike e monetare, informacione mbi aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė etj. pėr periudhėn prill-qershor 2009.........
Publikuar nga Banka Shqipėrisė nė 29.09.2009
Nė kėtė buletin do tė gjeni informacion mbi gjendjen e ekonomisė shqiptare, zhvillimet ekonomike e monetare, informacione mbi aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė etj. pėr periudhėn janar - mars 2009.........
Publikuar nga Banka Shqipėrisė nė 21.05.2009

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.