.logoal_copy_1.
   
 

Buletini i Bankės sė Shqipėrisė 2010

 


Tė nderuar lexues, qė nga viti 1998, shumė prej jush janė mėsuar tė marrin ēdo tre muaj Buletinin Ekonomik tė Bankės sė Shqipėrisė, i cili pėrmes analizave dhe vlerėsimeve tė tij, ju ka ndihmuar tė njiheni me zhvillimet nė ekonominė e jashtme dhe atė vendase, ndikimet nė inflacio...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 21.06.2011
Qė nga viti 1998, shumė prej jush janė mėsuar tė marrin ēdo tre muaj Buletinin Ekonomik tė Bankės sė Shqipėrisė, i cili pėrmes analizave dhe vlerėsimeve tė tij, ju ka ndihmuar tė njiheni me zhvillimet nė ekonominė e jashtme dhe atė vendase, ndikimet nė inflacion dhe politikėn mon...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 18.04.2011

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.