.logoal_copy_1.
   
 

Buletini i Bankės sė Shqipėrisė 2014


Tė nderuar lexues, qė nga viti 1998, shumė prej jush janė mėsuar tė marrin ēdo tre muaj Buletinin Ekonomik tė Bankės sė Shqipėrisė, i cili pėrmes analizave dhe vlerėsimeve tė tij, ju ka ndihmuar tė njiheni me zhvillimet nė ekonominė e jashtme dhe atė vendase, ndikimet nė inflacio...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 15.04.2015
Tė nderuar lexues, qė nga viti 1998, shumė prej jush janė mėsuar tė marrin ēdo tre muaj Buletinin Ekonomik tė Bankės sė Shqipėrisė, i cili pėrmes analizave dhe vlerėsimeve tė tij, ju ka ndihmuar tė njiheni me zhvillimet nė ekonominė e jashtme dhe atė vendase, ndikimet nė inflacio...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 20.11.2014

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.