.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar - Vėllimi X (2008)


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni pėrmbledhjen e tregusit tė lėndės pėr Buletinin Zyrtar pėr vitin 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 22.01.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 11 dhjetor 2008 dhe 24 dhjetor 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 22.01.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 7 tetor 2008, 29 tetor 2008, 19 nėntor 2008 dhe 26 nėntor 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.12.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 17 shtator 2008, 29 shtator 2008 dhe 7 tetor 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 17.10.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 30 korrik dhe 29 gusht 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 23.09.2008
Ne kete buletin do gjeni vendimet e keshillit Mbikqyres te BSH te datave 25.06.2008 dhe 16.07.2008...
Publikuar nga Banka e Shqiperise nė 05.08.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 27 maj 2008 dhe 11 qershor 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 18.06.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e dates 30 prill 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 04.06.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 26 mars 2008 dhe 9 prill 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 21.04.2008
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave nga 27 shkurt 2008 deri nė 12 mars 2008....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 26.03.2008

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.