.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar - Vėllimi XI (2009)


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 28 tetor 2009, 11 e 25 nėntor 2009 dhe 14 e 23 dhjetor 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.12.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni pėrmbledhjen e tregusit tė lėndės pėr Buletinin Zyrtar pėr vitin 2009...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.12.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 30 shtator 2009 dhe 14 tetor 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 27.10.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 26 gusht 2009, 16 shtator 2009 dhe 30 shtator 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 12.10.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mkikėqyrės nė mbledhjen e datės 29 korrik 2009 dhe urdhėrin e Guvernatorit tė Bankės sė Shqipėrisė "Pėr hedhjen nė qarkullim tė kartėmonedhės me prerje 200 lekė, me kurs ligjor, emetim i vitit 2007"...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 06.08.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mkikėqyrės nė mbledhjen e datės 24 qershor 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 14.07.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjen e datės 10 qershor 2009...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 25.06.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 29 prill 2009, 7 maj 2009 dhe 27 maj 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.06.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjen e datės 25 mars 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 09.04.2009
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 25 shkurt 2009 dhe 11 mars 2009....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.03.2009

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.