.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar - Vėllimi XII (2010)

 


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave nga 05 Nėntor dhe 22 Dhjetor...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 10.01.2011
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave nga 17 Janar, 2010 deri nė 22 Dhjetor, 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 10.01.2011
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 13 dhe 26 tetor 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 03.11.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 31 gusht e 29 shtator 2010....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 11.10.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 14 e 28 korrik 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.08.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 16 e 30 qershor 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 07.07.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 12 dhe 26 maj 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 11.06.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 24 mars, 14 e 28 prill 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 14.05.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 10 e 24 mars 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.04.2010
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė mbledhjet e datave 27 janar, 10 e 24 shkurt 2010...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 04.03.2010

 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.