.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar i Bankės sė Shqipėrisė

foto_BZ.gif


Buletini Zyrtar ėshtė botim qė pėrgatitet si rregull njė herė nė muaj dhe pėrmban vendimet e Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė, me pėrjashtim tė atyre me karakter sekret ose konfidencial, si dhe ēdo akt tjetėr tė pėrgjithshėm tė institucionit, qė gjykohet i pėrshtatshėm pėr t’u botuar nga Kėshilli Mbikėqyrės. Nė Buletinin Zyrtar publikohen edhe urdhrat ose aktet e administratorėve, tė zbatueshme nga subjektet e licencuara nga Banka e Shqipėrisė.

Botohet vetėm nė gjuhėn shqipe.

 

Treguesi i Buletinit Zyrtar (1998 - 2015)

Lista kronologjike e vendimeve tė Kėshillit Mbikėqyrės mund tė konsultohet duke klikuar edhe Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės nė rubrikėn Legjislacioni.

 

Buletini Zyrtar - Vėllimi 18 (2016)


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė gjatė vitit 2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 30.12.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjithė vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nga data 23.11.2016 deri 29.12.2016...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 30.12.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjithė vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nė datėn 09.11.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 07.12.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni pjesėn e dytė tė vendimeve tė miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nė datėn 05.10.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.10.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni pjesėn e parė tė vendimeve tė miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nė datėn 05.10.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 21.10.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nga data 03.08.2016 deri 07.09.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 21.09.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė tė datės 06.07.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 19.08.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nga data 29.4.2016 deri 01.06.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 27.06.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nga data 30.03.2016 deri 06.04.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 27.04.2016
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė tė datės 02.03.2016....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 19.04.2016

Pėr mė shumė:

 

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

 

Ju mund tė regjistroheni nė listėn elektronike

Banka e Shqipėrisė ofron shėrbimin e regjistrimit online, i cili ju njofton nė adresėn tuaj elektronike sa herė qė kjo rubrikė pėrditėsohet. Klikoni nė linkun e mėposhtėm pėr tė kryer regjistrimin, apo pėr tė ndryshuar ose anuluar regjistrimin.
Regjistrohu

Nėse dėshironi kopje tė kėtij botimi ose tė botimeve tė mėparshėm, jeni tė lutur tė kontaktoni  Zyrėn e Botimeve dhe Edukimit:

Tel. (355 4) 2419303, ext. 2270.
Faks (355 4) 2419408
E -mail: public@bankofalbania.org

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.