.logoal_copy_1.
   
 

 

Njoftim pėr ndėrprerjen e pėrkohshme tė aktivitetit tė shitjes sė monedhave e kartėmonedhave shqiptare nga Banka e Shqipėrisė 

 

Pėr tė gjithė tė interesuarit nė blerjen e kartėmonedhave dhe monedhave shqiptare, pėr qėllime numizmatike, Banka e Shqipėrisė njofton ndėrprerjen e pėrkohshme tė kėtij aktiviteti.

Kjo ndėrprerje bėhet pėr arsye procedurale, zgjidhja e tė cilave nuk do tė cėnojė interesat e publikut dhe as do tė vėshtirėsojė procesin.

Duke shpresuar nė mirėkuptimin tuaj, ju sigurojmė se sė shpejti do tė njoftoheni pėr rifillimin e kėtij aktiviteti.

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.