.logoal_copy_1.
   
 

BANKA E SHQIPĖRISĖ

Departamenti i Operacioneve Monetare


DEKLARATĖ PĖR SHTYP
Mbi ndėrhyrjet e Bankės sė Shqipėrisė nė tregun e parasė gjatė tremujorit tė parė tė vitit 2017


Data e publikimit 25.07.2017


1.1. Operacione tė tregut tė hapur

Nė tremujorin e parė tė vitit 2017, ndėrhyrjet e Bankės sė Shqipėrisė nė tregun e parasė konsistojnė nė operacionet e tregut tė hapur dhe veprimet me qėllim administrimin e portofolit tė saj tė bonove tė thesarit.

Lexo tekstin e plotė

 

 

back
Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.