.logoal_copy_1.
   
 

Deklarata tė Bankės sė Shqipėrisė mbi stabilitetin e sistemit financiar

 

2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005     2004     2003

 

Deklarata mbi stabilitetin financiar pėrshkruan gjendjen e sistemit financiar nė vend dhe rreziqet potenciale qė mund tė kėrcėnojnė qėndrueshmėrinė e tij, gjatė njė periudhe gjashtėmujore. Duke filluar nga viti 2010, ajo ėshtė pjesė pėrbėrėse e Raportit tė Stabilitetit Financiar, i cili botohet dy herė nė vit. 

 

2017

 

 


 

2016 

2015 

2014


 

2013


 

2012


 

  

2011


 

2010


 

 

2009


 

 

2008


 

 

2007


 

 

2006


 

 

2005


 

 

2004


 

 

2003


 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.