.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Zyrtar - Vėllimi XIV (2012)


Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni tė gjitha vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė gjatė vitit 2012....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 28.12.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nė datat 12.12.2012 dhe 20.12.2012....
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 28.12.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 31.10.2012 deri 27.11.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.12.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 26.09.2012 deri 17.10.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.11.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 28.08.2012 deri 12.09.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 27.09.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 11.08.2012 deri 25.08.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 09.08.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 29.05.2012 deri 27.06.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 05.07.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės tė datės 16.05.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 31.05.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 10.04.2012 deri 25.04.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 10.05.2012
Nė kėtė numėr tė Buletinit Zyrtar do tė gjeni vendimet e miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės nga data 13.03.2012 deri 28.03.2012...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 24.04.2012

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.