.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2015


Sot, mė 16 dhjetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 16.12.2015
Sot, nė datėn 4 nėntor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim Raportin Tremujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.11.2015
Sot, nė datėn 2 shtator 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 02.09.2015
Sot, nė datėn 6 gusht 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim Raportin Tremujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 06.08.2015
Sot, nė datėn 1 korrik 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 01.07.2015
Sot, nė datėn 6 maj 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 06.05.2015
Sot, nė datėn 4 mars 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.03.2015
Sot, nė datėn 28 janar 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend, si dhe nė vijim tė diskutimeve mbi ecurinė e pritur tė tyre...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 28.01.2015

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.