.logoal_copy_1.
   
 

Faqja Pėrmbledhėse e tė Dhėnave Kombėtare (NSDP)

Shqipėria ėshtė e pėrfshirė nė Sistemin e pėrmirėsuar tė shpėrndarjes sė tė dhėnave tė pėrgjithėshme (e-GDDS), tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar. Faqja Pėrmbledhėse e tė Dhėnave Kombėtare (NSDP) gjendet nė lidhjen http://instat.gov.al:8080/NSDPAlbania/

NSDP pėrmban linke tė statistikave tė publikuara nga prodhuesit zyrtarė tė statistikave, pėrkatėsisht Bankės sė Shqipėrisė, Institutit tė Statistikave dhe Ministrisė sė Financave.

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.