.logoal_copy_1.
   
 

 

 

.bsh.   

Banka e Shqipėrisė: Roli dhe funksionet

Cilat janė funksionet kryesore tė Bankės sė Shqipėrisė? Si e realizon ajo objektivin e stabilitetit tė ēmimeve dhe si kontribuon me politikat e saj, nė zhvillimin ekonomik dhe nė mirėqenien e vendit? Pėrgjigjet e kėtyre pyetjeve, por edhe mė shumė, do t’i mėsoni nė filmin e shkurtėr "Banka e Shqipėrisė: Roli dhe funksionet”. 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.