.logoal_copy_1.
   
 

Fjalime - 1999

 

2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005     2004     2003    2002    2001     2000     1999

 


Jam sot pėrpara jush pėr tė diskutuar dhe pėr tė raportuar mbi zhvillimet ekonomike, monetare, valutore e bankare gjatė vitit 1999, realizimin e objektivave si dhe parashikimin e tyre pėr vitin 2000. Nga zhvillimet e vėrejtura deri mė tash vlerėsohet se realizimi i objektivave fi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 08.12.1999

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.