.logoal_copy_1.
   
 

Fotografi nga veprimtari tė Bankės sė Shqipėrisė


img-20180216-wa0014 - 498
Datė: 16 shkurt 2018
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Konstituencės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe tė Grupit tė Bankės Botėrore.

img-20180216-wa0017 - 498
Datė: 16 shkurt 2018
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Konstituencės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe tė Grupit tė Bankės Botėrore.

_14
Datė: 14 shkurt 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko nė takimin me gazetarėt e ekonomisė.

_dsc5147-2 - 350
Datė: 13 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare z. Tao Zhang zėvendėsdrejtorin e Pėrgjithshėm tė FMN-sė, nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc5142-2 - 498
Datė: 13 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare z. Tao Zhang zėvendėsdrejtorin e Pėrgjithshėm tė FMN-sė, nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.

_7
Datė: 7 shkurt 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė konferencėn pėr shtyp tė vendimmarrjes sė politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės.

_dsc4046 - copy-3 - 498
Datė: 24 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė forumin rajonal “Tirana Economic Forum”, me temė “Ballkani i sė ardhmes: Drejt njė pėrfshirje globale”.

_dsc4132 - copy-3 - 498
Datė: 24 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė forumin rajonal “Tirana Economic Forum”, me temė “Ballkani i sė ardhmes: Drejt njė pėrfshirje globale”.

_dsc3985 - copy-3 - 498
Datė: 24 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė forumin rajonal “Tirana Economic Forum”, me temė “Ballkani i sė ardhmes: Drejt njė pėrfshirje globale”.

_dsc23613_copy_1
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

#489_dsc33587
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

_dsc13580_copy_1
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

_dsc3798-2_copy_1
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

_dsc3786-2_copy_3
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

_dsc3754-2_copy_1
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

#498_dsc3890-2
Datė: 17 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, gjatė Forumit pėr vendet e Evropės Qendrore dhe Lindore tė organizuar nga “Euromoney”.

_dsc3431_3-3 - copy
Datė: 12 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko nė ceremoninė e diplomimit tė studentėve tė Fakultetit Ekonomik, Universiteti i Tiranės.

_dsc3520-6-2 - copy
Datė: 12 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko nė ceremoninė e diplomimit tė studentėve tė Fakultetit Ekonomik, Universiteti i Tiranės.

_dsc3526-7 - copy
Datė: 12 janar 2018
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko nė ceremoninė e diplomimit tė studentėve tė Fakultetit Ekonomik, Universiteti i Tiranės.

_aab 20
Datė: 20 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė takimin pėrmbyllės tė vitit tė organizuar nga Shoqata Shqiptare e Bankave.

_dsc2427-2 - 498
Datė: 20 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi veprimtarinė e Bankės sė Shqipėrisė gjatė vitit 2017.

_dsc2264-2 - 498
Datė: 20 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko nė konferencėn pėr shtyp tė vendimmarrjes sė politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc0126-2 -498
Datė: 15 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko me fituesit e konkursit tė hapur "Ēmimi i Guvernatorit pėr
Diplomėn mė tė mirė" pėr vitin 2017.

_dsc9896-2 - 498
Datė: 15 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė takimin me gazetarė, analistė dhe drejtues tė medias.

_4
Datė: 4 dhjetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė workshop-in e 11-tė tė Kėrkimeve Ekonomike nė Evropėn Juglindore tė organizuar nga Banka e Shqipėrisė.

_dsc8571 - kef
Datė: 15 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė seancėn dėgjimore tė Komisionit Parlamentar tė Ekonomisė dhe Financave mbi projektbuxhetin 2018.

_dsc8543-kef
Datė: 15 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė seancėn dėgjimore tė Komisionit Parlamentar tė Ekonomisė dhe Financave mbi projektbuxhetin 2018.

_dsc8370-14
Datė: 14 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatorit Sejko nė konferencėn e dytė tė Shoqatės Shqiptare tė Bankave.

_dsc8347-14
Datė: 14 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatorit Sejko nė konferencėn e dytė tė Shoqatės Shqiptare tė Bankave.

#498_ahp3258
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”


#498_ahp3277
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”.

#350_ahp3293
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3284
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3300
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3326
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3348
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3313
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3317
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

#498_ahp3369_copy_1
Datė: 9 nėntor 2017
Veprimtaria: Konferenca vjetore “Zhvillimet nė tregun bankar dhe infrastruktura e tregjeve financiare. Roli i strukturės, madhėsisė dhe infrastrukturės sė tregjeve nė zbutjen e rreziqeve dhe ecurinė e ndėrmjetėsit financiar”

_arp5348

Datė: 6 nėntor  2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare Guvernatorin e Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė, z. Murat Ēetinkaya nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.


_arp5335
Datė:  6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko dhe Guvernatori i Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė z. Murat Ēetinkaya, gjatė nėnshkrimit tė Memorandumit tė Bashkėpunimit midis dy institucioneve.

_arp5328
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko dhe Guvernatori i Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė z. Murat Ēetinkaya, gjatė nėnshkrimit tė Memorandumit tė Bashkėpunimit midis dy institucioneve.

_arp5321 a
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko dhe Guvernatori i Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė z. Murat Ēetinkaya, gjatė nėnshkrimit tė Memorandumit tė Bashkėpunimit midis dy institucioneve.

_arp5307
Datė:  6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko dhe Guvernatori i Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė z. Murat Ēetinkaya, gjatė nėnshkrimit tė Memorandumit tė Bashkėpunimit midis dy institucioneve.

_arp5278
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko dhe Guvernatori i Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė z. Murat Ēetinkaya, gjatė nėnshkrimit tė Memorandumit tė Bashkėpunimit midis dy institucioneve.

_arp5180
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare Guvernatorin e Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė, z. Murat Ēetinkaya nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.

_arp5170
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare Guvernatorin e Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė, z. Murat Ēetinkaya nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.

_arp5158_copy_1
Datė: 6 nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, pret nė njė vizitė zyrtare Guvernatorin e Bankės Qendrore tė Republikės sė Turqisė, z. Murat Ēetinkaya nė ambientet e Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc6647 - konf 1
Datė: 1 Nėntor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc6151 zv guv 1
Datė: 30 tetor 2017
Veprimtaria:  Zėvendėsguvernatorja e Parė e Bankės sė Shqipėrisė, zj. Elisabeta Gjoni dhe z. Artan Lame, koleksionist dhe njohės i numizmatikės dhe medalistikės shqiptare, nė Muzeun e Bankės sė Shqipėrisė, gjatė aktivitetit cikli me leksione “Netėt e Muzeut”

_dsc6231- lame 3
Datė: 30 tetor 2017
Veprimtaria: Aktiviteti i Bankės sė Shqipėrisė “Netėt e Muzeut” me lektor z. Artan Lame, koleksionist dhe njohės i numizmatikės dhe medalistikės shqiptare.

# 498 foto grup
Datė: 13-15 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore.

#498 img_5992 - copy
Datė: 13-15 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

#498 img_5839 - copy
Datė: 13-15 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

#498 img_5754 - copy
Datė: 13-15 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore.

dsc6097 498
Datė: 9 tetor 2017
Veprimtaria: Takimi i Guvernatorit, z. Gent Sejko me Ambasadoren e Republikės sė Francės nė Shqipėri, SH.S.Zj. Christina Vasak.

20171005_3
Datė: 5 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, gjatė konferencėn sė 7-tė tė Bankės Qendrore Evropiane pėr vendet e Evropės Qendrore Lindore dhe Juglindore.

2_dsc6040 - copy
Datė: 5 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, gjatė konferencėn sė 7-tė tė Bankės Qendrore Evropiane pėr vendet e Evropės Qendrore Lindore dhe Juglindore.

1_dsc6063 - copy
Datė: 5 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, gjatė konferencėn sė 7-tė tė Bankės Qendrore Evropiane pėr vendet e Evropės Qendrore Lindore dhe Juglindore.

_dsc5766 - 498
Datė: 3 tetor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

dsc_1922
Datė: 29 shtator 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, nė Klubin e Guvernatorėve tė vendeve tė Azisė Qendrore, Rajonit tė Detit tė Zi dhe Ballkanit.

dsc_1699
Datė: 29 shtator 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, nė Klubin e Guvernatorėve tė vendeve tė Azisė Qendrore, Rajonit tė Detit tė Zi dhe Ballkanit.

img-20170922- -2
Datė: 22 shtator 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, gjatė konferencės sė organizuar nga Banka Qendrore e Bosnje Hercegovinės.

20170922- - copy-3
Datė: 22 shtator 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, gjatė konferencės sė organizuar nga Banka Qendrore e Bosnje Hercegovinės.

#498_dsc5207-2
Datė: 14 shtator 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko, nė takimin me Drejtorin e Bashkėpunimit Ekonomik dhe Zhvillimit pranė SECO-s, Ambasador Raymund Furrer

_dsc5163-2 - 498
Datė: 13 shtator  2017
Veprimtaria: Takimi i Guvernatorit, z. Gent Sejko, me Ambasadorin e Japonisė nė Tiranė Sh.T.Z. Makoto Ito.

_dsc4257-2-2 498
Datė: 2 gusht 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

image1
Datė: 10-11 korrik 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė konferencės sė nivelit tė lartė “Ripėrshpejtimi i konvergjencės nė Evropėn Qendrore, Lindore dhe Juglindore- roli i qeverisjes dhe i institucioneve”

_dsc9808-2 - 498
Datė: 5 korrik 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė

skan_dsc7899
Datė: 28 qershor 2017
Veprimtaria: Intervista e Guvernatorit tė Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko, nė emisionin “Argument”, nė televizionin Scan


img-20170616-wa0025 - copy-2 (2)
Datė:  16 qershor  2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko gjatė samitit tė vendeve tė rajonit, me temė “Stabiliteti financiar rajonal nė njė mjedis tė ri global”, tė mbajtur nė Becic.

img-20170616-wa0030 - 2copy-2
Datė: 16 qershor  2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko gjatė samitit tė vendeve tė rajonit, me temė “Stabiliteti financiar rajonal nė njė mjedis tė ri global”, tė mbajtur nė Becic.

img-20170616-wa0053-2
Datė: 16 qershor  2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko gjatė samitit tė vendeve tė rajonit, me temė “Stabiliteti financiar rajonal nė njė mjedis tė ri global”, tė mbajtur nė Becic.

#498 _dsc7047
Datė: 14 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Konferencės sė Parė tė Muzeut tė Bankės sė Shqipėrisė, me temė “Paraja dhe bankingu nė Shqipėri, nga antikiteti nė ditėt tona”.

1_copy_3
Datė: 14 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Konferencės sė Parė tė Muzeut tė Bankės sė Shqipėrisė, me temė “Paraja dhe bankingu nė Shqipėri, nga antikiteti nė ditėt tona”.

2_copy_2
Datė: 14 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Konferencės sė Parė tė Muzeut tė Bankės sė Shqipėrisė, me temė “Paraja dhe bankingu nė Shqipėri, nga antikiteti nė ditėt tona”.

3_copy_2
Datė: 14 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Konferencės sė Parė tė Muzeut tė Bankės sė Shqipėrisė, me temė “Paraja dhe bankingu nė Shqipėri, nga antikiteti nė ditėt tona”.

img_3250 -498
Datė: 12 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko duke mbajtur njė leksion nė Qendrėn e Studimeve tė Evropės Juglindore tė Universitetit tė Oksfordit, Londėr.

2017-06-13-photo-00000298-2 - 498
Datė: 12 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė vizitės nė Qendrėn e Studimeve tė Evropės Juglindore tė Universitetit tė Oksfordit, Londėr.

2017-06-13-photo-00000300-2 - 498
Datė: 12 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė vizitės nė Qendrėn e Studimeve tė Evropės Juglindore tė Universitetit tė Oksfordit, Londėr.


2017-06-13-photo-00000301-2 -498
Datė: 12 qershor 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė vizitės nė Qendrėn e Studimeve tė Evropės Juglindore tė Universitetit tė Oksfordit, Londėr.

_dsc6977-2 - 498
Datė: 2 qershor 2017
Veprimtaria: Intervista e Guvernatorit tė Bankės sė Shqipėrisė z, Gent Sejko, pėr agjencinė e lajmeve Reuters

albania governor gent sejko -350_copy_1
Datė: 9 - 11 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Mbledhjes Vjetore tė BERZH-it, tė mbajtur nė Qipro

#$ 498 ebrd
Datė:  9 - 11 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Gent Sejko gjatė Mbledhjes Vjetore tė BERZH-it, tė mbajtur nė Qipro

_ksp 1
Datė: 9 maj 2017
Veprimtaria: Mbledhja e tretė e Komitetit Kombėtar tė Sistemit tė Pagesave

_ksp 2
Datė: 9 maj 2017
Veprimtaria: Mbledhja e tretė e Komitetit Kombėtar tė Sistemit tė Pagesave

ksp 3
Datė: 9 maj 2017
Veprimtaria: Mbledhja e tretė e Komitetit Kombėtar tė Sistemit tė Pagesave

1
Datė: 4 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn “Normat negative tė interesit nė Eurozonė dhe ndikimi i tyre nė politikat dhe nė instrumentet e bankave qendrore nė vendet e Ballkanit Perėndimor”

2
Datė: 4 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn “Normat negative tė interesit nė Eurozonė dhe ndikimi i tyre nė politikat dhe nė instrumentet e bankave qendrore nė vendet e Ballkanit Perėndimor”

4 4
Datė: 4 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn “Normat negative tė interesit nė Eurozonė dhe ndikimi i tyre nė politikat dhe nė instrumentet e bankave qendrore nė vendet e Ballkanit Perėndimor”

3
Datė: 4 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn “Normat negative tė interesit nė Eurozonė dhe ndikimi i tyre nė politikat dhe nė instrumentet e bankave qendrore nė vendet e Ballkanit Perėndimor”

_dsc3476-3 - 498
Datė: 3 maj 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc3366-3 - 498
Datė: 3 maj  2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

imfc group photo 1
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

110
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

101
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

104
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

108
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

109
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

111
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

105
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Zėvendėsguvernatorja e Parė Elisabeta Gjoni gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

foto spring - 498
Datė: 24 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko gjatė zhvillimit tė Mbledhjeve tė Pranverės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe Bankės Botėrore

klubi
Datė: 3 prill 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko merr pjesė nė Klubin e
Guvernatorėve tė vendeve tė Azisė Qendrore, Rajonit tė Detit tė Zi dhe Ballkanit

dsc2058-1 - 498
Datė: 31 mars 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė takimin me pėrfaqėsues tė Bordit tė Drejtorėve tė Bankės Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim.

dsc2119-2 - 498
Datė: 31 mars 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė takimin me pėrfaqėsues tė Bordit tė Drejtorėve tė Bankės Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim.

dsc2119-3- 498

Datė: 31 mars  2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė takimin me pėrfaqėsues tė Bordit tė Drejtorėve tė Bankės Evropiane pėr Rindėrtim dhe Zhvillim.


_dsc1810
Datė: 30 mars 2017
Veprimtaria: Leksion i Guvernatorit Sejko nė Universitetin Europian tė Tiranės me rastin e Javės sė Parasė.

_dsc1736
Datė: 30 mars 2017
Veprimtaria: Leksion i Guvernatorit Sejko nė Universitetin Europian tė Tiranės me rastin e Javės sė Parasė.

29 03 2017 konf - 498
Datė: 29 mars 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

_dsc0992-2 - 498 copy
Datė: 27 mars 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Gent Sejko nė ceremoninė e ēeljes tė Javės sė Parasė

15
Datė: 15 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko nė takimin e diskutimit me Shoqatėn Shqiptare tė Bankave.

0062
Datė: 8 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko merr pjesė nė Mbledhjen e Konsistuencės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe tė Grupit tė Bankės Botėrore.

0080
Datė:  8 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko merr pjesė nė Mbledhjen e Konsistuencės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe tė Grupit tė Bankės Botėrore.

0076
Datė: 8 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko merr pjesė nė Mbledhjen e Konsistuencės tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar dhe tė Grupit tė Bankės Botėrore.

#498_dsc7502
Datė: 2 shkurt 2017
Veprimtaria: Zėvendėsguvernatorja e Dytė, zj. Natasha Ahmetaj gjatė workshop-it me temė “Sistemi financiar nė Shqipėri – Nga skenarėt e 2025-ės, te veprimi nė ditėt e sotme” tė organizuar nga Banka e Shqipėrisė nė bashkėpunim me Bankėn Botėrore. 

#498_dsc7480
Datė: 2 shkurt 2017
Veprimtaria: Zėvendėsguvernatorja e Dytė, zj. Natasha Ahmetaj gjatė workshop-it me temė “Sistemi financiar nė Shqipėri – Nga skenarėt e 2025-ės, te veprimi nė ditėt e sotme” tė organizuar nga Banka e Shqipėrisė nė bashkėpunim me Bankėn Botėrore.


# 498 konf
Datė: 1 shkurt 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn pėr shtyp mbi vendimmarrjen e politikės monetare tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė

guvernatori berzh
Datė: 27 janar 2017
Veprimtaria: Guvernatorit Sejko nė prezantimin e Raportit tė Tranzicionit tė BERZH 2016-2017

fmn - 498
Datė: 24 janar 2017
Veprimtaria: Guvernatori Sejko nė konferencėn e pėrbashkėt pėr shtyp me misionin e FMN-sė.

#498 378a08131
Datė:  18 Janar 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko gjatė takimit me Kryeministrin e Singaporit.

# 498 378a05111
Datė: 18 Janar 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko merr pjesė nė Forumin “Mbi shkėmbimet tregtare dhe investimet Singapor – Shqipėri

# 498 378a04991
Datė: 18 janar 2017
Veprimtaria: Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė z. Gent Sejko merr pjesė nė Forumin “Mbi shkėmbimet tregtare dhe investimet Singapor – Shqipėri

Arkiva e fotove
Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.