.logoal_copy_1.
   
 

Foto nga ceremonia e Inaugurimit tė Ndėrtesės sė Rikonstruktuar dhe Muzeut tė Bankės sė Shqipėrisė

Dokumente strategjike:

 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.