.logoal_copy_1.
   
 

Harmonizimi i politikės monetare me stabilitetin financiar – objektivat, pėrgjigjet dhe ndėrveprimi mes tyre nė periudha pasiguri

Data e prodhimit: 10.11.2017
Data e shtypjes: 10.11.2017
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime tė tjera jo periodike, Materiale Diskutimi
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Nė datėn 27 tetor 2016, Banka e Shqipėrisė, nė bashkėpunim me Qendrėn e Studimeve tė Evropės Juglindore tė Universitetit tė Oksfordit, zhvillon konferencėn e saj vjetore me temė: Harmonizimi i politikės monetare me stabilitetin financiar – objektivat, pėrgjigjet dhe ndėrveprimi mes tyre nė periudha pasigurie”.

Publikimi i plotė (3.51 MB)

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.