.logoal_copy_1.
   
 

Instrumente llogaritėse

Nė kėtė rubrikė do tė gjeni disa tabela tė thjeshta tė cilat do t’ju ndihmojnė nė administrimin mė eficient tė financave personale. Me to mund tė llogarisni kursimet tuaja mujore, tė hartoni njė plan kursimi apo tė mbani nėn kontroll shlyerjen e kredisė tuaj. Plotėsoni fushat bosh me tė dhėnat tuaja personale dhe kryeni tė gjitha llogaritjet pėr tė cilat keni nevojė. Dhe kini parasysh qė tė dhėnat tuaja nuk regjistrohen!

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.