.logoal_copy_1.
   
 

Kalendari i ankandeve tė Bonove tė Thesarit

Mė poshtė jepen tė dhėna mbi datėn e zhvillimit tė ankandeve tė Bonove tė Thesarit, llojet e bonove tė thesarit sipas afatit tė maturimit dhe shumat e emetuara. Kėto tė dhėna pėrcaktohen nga Ministria e Financave dhe publikohen nga Banka e Shqipėrisė.

 

Nr. ankandit ISIN Dt. e ankandit Dt. e emetimit Dt. e maturimit Nr. muajve Shuma e shpallur pjesa e B.Shqipėrisė
1787 AL1787TB1Y18 04.04.2017 06.04.2017 05.04.2018 12 (Muaj) 8,200,000,000 ALL 1,750,000,000 ALL
1786 AL1786TB6M17 04.04.2017 06.04.2017 05.10.2017 6 (Muaj) 4,000,000,000 ALL 2,100,000,000 ALL

 1 deri 2 nga 2 Ankande Faqe 1 nga 1 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.