.logoal_copy_1.
   
 

Kalendari i Mbledhjeve tė Kėshillit Mbikėqyrės tė
Bankės sė Shqipėrisė pėr vitin 2017

 

 

NR.

TEMATIKAT KRYESORE QĖ DO TĖ SHQYRTOHEN

NGA KĖSHILLI MBIKĖQYRĖS I BANKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ

DATA E ZHVILLIMIT TĖ MBLEDHJES

1.

Miratimi i programit tė Kėshillit Mbikėqyrės

 4 janar 2017

2.

Deklarata e Politikės Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė pėr gjashtėmujorin e dytė tė vitit 2016

1 shkurt 2017

3.

Raporti Vjetor i Bankės sė Shqipėrisė

Shpėrndarja e fitimit neto tė Bankės sė Shqipėrisė

   1 mars 2017

4.

Raporti i ndėrmjetėm i politikės monetare

Miratimi i pasqyrave financiare

29 mars 2017

5.

Raporti i Stabilitetit Financiar pėr gjashtėmujorin e dytė tė vitit 2016”

Analiza e sistemit bankar

 5 prill 2017

6.

Raporti tremujor i politikės monetare

 3 maj 2017

7.

Analiza “Mbi qėndrueshmėrinė e sektorit bankar dhe sistemit financiar”

Raporti Vjetor i Mbikėqyrjes

Analiza e sistemit bankar pėr institucionet financiare jobanka

7 qershor 2017

8. Raporti i ndėrmjetėm i politikės monetare

5 korrik 2017

9.

Deklarata e politikės monetare tė BSH pėr gjashtėmujorin I 2017

2 gusht 2017

10.

Raporti i Stabilitetit Financiar pėr gysmėn e parė tė vitit 2017

Analiza e sistemit bankar

6 shtator 2017

11.

Raporti i ndėrmjetėm i politikės monetare

3 tetor 2017*

12.

Raporti tremujor i politikės monetare

nėntor 2017

13. Miratimi i buxhetit tė Bankės sė Shqipėrisė

22 nėntor 2017

14.

Analiza “Mbi qėndrueshmėrinė e sektorit bankar dhe sistemit financiar"

Analiza e sistemit bankar

6 dhjetor  2017

15. Raporti i ndėrmjetėm i politikės monetare

20 dhjetor 2017

 

* Pėrditėsuar datė 6 shtator 2017

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.