.logoal_copy_1.
   
 

Kapitulli i Parė - Ekonomia - Raporti Vjetor 2000

Data e prodhimit: 01.02.2001
Data e shtypjes: 01.02.2001
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime Periodike, Raporte Vjetore
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Raporti Vjetor i vitit 2000, siē ėshtė tradita e kėtij raporti, paraqet zhvillimet mė tė rėndėsishme tė ndodhura gjatė vitit nė Bankėn e Shqipėrisė dhe nė mjedisin ku ajo vepron. Kėto zhvillime janė trajtuar me detaje pėr tė prezantuar pėr publikun njė pamje sa mė tė qartė tė ngjarjeve.

Publikimi i plotė (600.43 KB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.