.logoal_copy_1.
   
 

Kartėmonedha tė qarkullimit

Aktualisht nė qarkullim janė pesė kartėmonedha tė prerjeve 200, 500, 1000, 2000 dhe 5000 Lekė, me vite tė ndryshme emetimi.

Pėr tė mėsuar mė shumė rreth karakteristikave dhe elementeve tė sigurisė tė secilės kartėmonedhė, klikoni nė menunė majtas ose nė krah tė kartėmonedhės.

Prerja 200 Lekė emetim i vitit 1996
.200 leke para.    .bullet_orange.
Prerja 500 Lekė emetim i vitit 1996

.500 leke para. .bullet_orange.

Prerja 1000 Lekė emetim i vitit 1996

.1000 leke mbrapa. .bullet_orange.

 

Prerja 2000 Lekė

.2000 leke para. .bullet_orange.

 

Prerja 5000 Lekė

.5000 leke para. .bullet_orange.

Pėr mė shumė:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.