.logoal_copy_1.
   
 

Komente/Pershtypje

Banka e Shqipėrisė mban dhe organizon kėtė faqe interneti pėr tė rritur informimin e publikut mbi politikat dhe aktivitetet e saja. Qėllimi ynė ėshtė tė japim informacion tė saktė dhe tė pėrditėsuar. Pėr kėtė arsye, ne do tė mirėpresim ēdo koment, vėrejtje apo sugjerim tuajin lidhur me mėnyrėn e organizimit apo cilėsinė e informacionit tė faqes sonė, nė mėnyrė qė ta pėrmirėsojmė dhe ta pasurojmė mė tej kėtė shėrbim.

Pershtypje


Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.