.logoal_copy_1.
   
 

Materialet e Diskutimit - Seria 1999


Pas njė trajtimi teorik tė konceptit dhe rėndėsisė sė pavarėsisė, materiali trajton gjerėsisht nivelin real tė pavarėsisė qė gėzon Banka e Shqipėrisė. Autorėt e trajtojnė problemin qė nga momenti i krijimit tė Bankės sė Shqipėrisė deri nė momentin aktual. Autorėt nė gjykimin e ty...
Publikuar nga Shkėlqim Cani, Teuta Baleta nė 15.09.1999

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.