.logoal_copy_1.
   
 

MATERIALET E DISKUTIMIT

Materialet e diskutimit pėrfshijnė studime, analiza kėrkimore mbi ēėshtje tė ndryshme, tė cilat prekin aspekte teorike dhe praktike me rėndėsi pėr zhvillimet ekonomike, pėr jetėn aktuale financiare tė vendit dhe pritjeve pėr zhvillim. Ato pėrgatiten nga punonjėsit e Bankės sė Shqipėrisė, pikėpamjet e tė cilėve nuk janė domosdoshmėrisht ato tė Bankės sė Shqipėrisė.

 

Materialet e Diskutimit - Seria 2015


Periudha korrik-dhjetor 2015...
Publikuar nga Departamenti i Kėrkimeve nė 22.01.2016
Periudha janar-qershor 2015...
Publikuar nga Departamenti i Kėrkimeve nė 09.07.2015
Periudha korrik-dhjetor 2014...
Publikuar nga Departamenti i Kėrkimeve nė 05.03.2015

Botime tė tjera kėrkimore:

Botime tė kaluara:

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2016 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.