.logoal_copy_1.
   
 

NJOFTIM PER  HAPJE TENDERI

 

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit: “Blerje pjesė kėmbimi, mirėmbajtje dhe riparim tė automjeteve tė Bankės se Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare”.

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i hapur kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr, me fond limit 6 ,500,000 Lekė ,

Dokumentet e tenderit mund tė tėrhiqen pranė Sektorit tė Prokurimeve tė Departamentit tė Administrimit, tė Bankės sė Shqipėrisė, me adresė: Rruga e Dibrės, Kompleksi “Halili”, Kulla A, Tiranė, Tel. 042419411(ext.4251), ēdo ditė nga ora 10.00 – 13.00 nga ēdo person i autorizuar, me paraqitjen e njė kėrkese me shkrim. Tėrheqja e dokumenteve mund tė bėhet vetėm pasi tė keni bėrė paraprakisht pagesėn e pakthyeshme prej 500 Lekė, pranė njė banke tregtare nė llogarinė e Bankės sė Shqipėrisė sipas detajeve tė mėposhtme:
Pėrfituesi:     Banka e Shqipėrisė
BIC:               STANALTR
IBAN:            AL68 1011 1008 0000 0000 2222 222L; BIC
Pėrshkrimi: Blerje dokumente tenderi pėr tenderin me objekt: “Blerje pjesė kėmbimi, mirėmbajtje dhe riparim tė automjeteve tė Bankės se Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare"

Oferta duhet tė paraqitet nė zyrėn e Sektorit tė Prokurimeve, pranė Departamentit tė Administrimit, nė Bankėn e Shqipėrisė, deri mė datė 07 Mars 2018, ora 11:00 , kohė nė tė cilėn do tė hapet edhe tenderi, ku ftohen tė marrin pjesė kandidatėt ose pėrfaqėsuesit e autorizuar tė tyre.

Rregullore:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.