.e-card boa 3.

.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


27 Mars, 2017
27 Mars, 2017
27 Mars, 2017
13 Mars, 2017
01 Mars, 2017
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin shkurt 2017

2.2 %

INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.25%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 124.78
EUR / LEK 135.44
GBP / LEK 156.74
CHF / LEK 126.58
Ndryshimi i fundit: 27.03.2017
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.25 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  2.25 % 
Ndryshimi i fundit: 27.03.2017
Pėr mė shumė

 

.strategjia bsh 2016-2018(3).  .global money week blu per web.

.shqip.

percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.logo_muzeu_web shqip.

 
.kksp logo 03_1.
Komiteti Kombėtar i Sistemit tė Pagesave 

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.