.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


03 Shkurt, 2016
03 Shkurt, 2016
03 Shkurt, 2016
03 Shkurt, 2016
01 Shkurt, 2016
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin Janar 2016

1.5%

Rreth inflacionit
INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.75%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 123.12
EUR / LEK 138.93
GBP / LEK 179.24
CHF / LEK 126.25
Ndryshimi i fundit: 12.02.2016
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.75 % 
Depozita njėditore  0.00 % 
Kredia njėditore  3.50 % 
Ndryshimi i fundit: 12.02.2016
Pėr mė shumė

 

.strategjia bsh 2016-2018(3).   
.seemhn--me-pulsim-shqip.

.c-_users_bpagria_desktop_dokumenti-i-politikes-monetare.
Dokumenti i Politikės Monetare


percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.app_icon_1_copy_1.

Aplikacioni i parė i Bankės sė Shqipėrisė 

.aplik...


 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2016 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.