.logoal_copy_1.
   
 

NJOFTIM PER HAPJE TENDERI

"Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė motogjeneratorėve dhe stabilizatorėve tė Bankės sė Shqipėrisė"

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit :
" Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė motogjeneratorėve dhe stabilizatorėve tė Bankės sė Shqipėrisė"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit  3 ,120,000 Lekė.

Dokumentet e tenderit mund tė tėrhiqen pranė Sektorit tė Prokurimeve tė Departamentit tė Administrimit, tė Bankės sė Shqipėrisė, me adresė: Rruga e Dibrės, Kompleksi “Halili”, Kulla A, Tiranė, Tel. 042419411, ēdo ditė nga ora 10.00 – 13.00 nga ēdo person i autorizuar, me paraqitjen e njė kėrkese me shkrim. Tėrheqja e dokumenteve mund tė bėhet vetėm pasi tė keni bėrė paraprakisht pagesėn e pakthyeshme prej 500 Lekė, pranė njė banke tregtare nė llogarinė e Bankės sė Shqipėrisė sipas detajeve tė mėposhtme:

Pėrfituesi:     Banka e Shqipėrisė
BIC:               STANALTR
IBAN:            AL68 1011 1008 0000 0000 2222 222L; BIC
Pėrshkrimi:   Blerje dokumente tenderi pėr tenderin me objekt: “ Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė motogjeneratorėve dhe stabilizatorėve tė Bankės sė Shqipėrisė "
Oferta duhet tė paraqitet nė zyrėn e Sektorit tė Prokurimit, pranė Departamentit tė Administrimit, nė Bankėn e Shqipėrisė, mė datė 07 Shkurt 2018, ora 11:00, kohė nė tė cilėn do tė hapet edhe tenderi ku ftohen tė marrin pjesė kandidatėt ose pėrfaqėsuesit e autorizuar tė tyre. 

 

Rregullore:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.