.logoal_copy_1.
   
 

BANKA E SHQIPĖRISĖ

KABINETI I GUVERNATORIT


NJOFTIM PER SHTYP
Njoftim pėr mediat: Nesėr, konferencė pėr shtyp e Guvernatorit Sejko mbi vendimmarrjen e politikės monetare


Data e publikimit 06.02.2018


Nesėr, datė 07.02.2018 do tė zhvillohet mbledhja e radhės sė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė mbi vendimmarrjen e politikės monetare, sipas kalendarit tė publikuar nė faqen tonė tė internetit.

Pas kėsaj mbledhjeje, nė orėn 16:00, nė ambientet e Bankės se Shqipėrisė, do tė zhvillohet konferenca pėr shtyp e Guvernatorit Sejko mbi kėtė vendimmarrje.

Banka e Shqipėrisė fton median e shkruar dhe atė vizive tė pasqyrojė konferencėn pėr shtyp.

 

 

back
Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.