.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime  mbi mbledhjet e Kėshillit Mbikėqyrės - 2017
 

 
Nė mbledhjen e tij tė datės 22 nėntor 2017, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e Strategjisė Afatmesme tė Zhvillimit tė Bankės sė Shqipėrisė pėr periudhėn 2018-2020”. ...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 22.11.2017
Nė mbledhjen e datės 1 nėntor 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, si dhe tė normave tė interesit tė depozitės njėditore dhe tė kredisė njėditore nė Bankėn e Shqipėrisė, pėrkatėsisht nė nivelet 0.25% dhe 2.25%, Kėshilli M...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 01.11.2017
Nė mbledhjen e datės 3 tetor 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, si dhe tė normave tė interesit tė depozitės njėditore dhe tė kredisė njėditore nė Bankėn e Shqipėrisė, pėrkatėsisht nė nivelet 0.25% dhe 2.25%, Kėshilli Mb...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 03.10.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 6 shtator 2017, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e Deklaratės dhe Raportit tė Stabilitetit Financiar pėr gjashtėmujorin e parė 2017...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 06.09.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 2 gusht 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, si dhe tė normave tė interesit tė depozitės njėditore dhe tė kredisė njėditore nė Bankėn e Shqipėrisė, pėrkatėsisht nė nivelet 0.25% dhe 2.25%, Kės...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 02.08.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 7 qershor 2017, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e konfigurimit tė serisė sė re tė kartėmonedhave tė qarkullimit Si emetuesja e vetme e monedhės kombėtare dhe bazuar nė objektivat e strategjisė s...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 07.06.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 3 maj 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, si dhe tė normave tė interesit tė depozitės njėditore dhe tė kredisė njėditore nė Bankėn e Shqipėrisė, pėrkatėsisht nė nivelet 0.25 dhe 2.25%, Kėshill...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 03.05.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 5 prill 2017, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e Deklaratės dhe Raportit tė Stabilitetit Financiar pėr gjashtėmujorin e dytė 2016...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 05.04.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 29 mars 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25% si dhe tė normave tė interesit tė depozitės njėditore dhe tė kredisė njėditore nė Bankėn e Shqipėrisė, pėrkatėsisht nė nivelet 0.25% dhe 2.25%,.Kėshi...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.03.2017
Nė mbledhjen e tij tė datės 1 mars 2017, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e Raportit Vjetor tė Bankės sė Shqipėrisė pėr vitin 2016...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 01.03.2017
Nė mbledhjen e datės 1 shkurt 2017, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: •Miratimin e rregullores “Pėr mbikėqyrjen e konsoliduar” Kjo...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 01.02.2017
Nė mbledhjen e datės 7 dhjetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: • Miratimin e rregullores “Pėr shtypjen, rishtypjen, hedhjen dhe tėrheqjen nga qarkullimi tė kartėmonedhave dhe monedhave metalike shqiptare me kurs ligjor&rd...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 07.12.2016

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.