.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime  mbi mbledhjet e Kėshillit Mbikėqyrės - 2017
 

 
Nė mbledhjen e datės 7 dhjetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: • Miratimin e rregullores “Pėr shtypjen, rishtypjen, hedhjen dhe tėrheqjen nga qarkullimi tė kartėmonedhave dhe monedhave metalike shqiptare me kurs ligjor&rd...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 07.12.2016

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.